Lístkárna

Představujeme Vám chytré řešení pro prodej lístků online. Jednoduchá administrace, férová provize a moderní look zvýší Vaši návštěvnost, ať už jste klub, divadlo, festival, nebo promotér. Marketingové studie ukazují, že prodej lístků online zvyšuje návštěvnost a psychologicky působí jak na zákazníka, který je ujištěn, že se dostane na svoji oblíbenou akci, tak i na promotéry, kteří dopředu ví, kolik mají potvrzených rezervací v předprodeji. Případová studie festivalu Majáles Ostrava 2018 ukazuje, že předprodej lístků online zvolilo 63,34% návštěvníků. Díky našemu portálu můžete snadno proniknout do online světa rezervací, které můžete snadno spravovat z našeho uživatelsky přátelského prostředí na pár kliknutí.

Jak koupit vstupenku

Najděte co vás baví

Vyberte si z množství událostí podle jejich typu: koncerty, festivaly, divadla, konference, výstavy, veletrhy, kina, apod. nebo podle toho, kdy máte čas.

Kupte si vstupenku

Pořízení vstupenky je opravdu jednoduché a na pár kliknutí. Obratem obdržíte email s potvrzením platby a vstupenkou.

Ukažte vstupenku

Hodinu před začátkem vaší události vás e-mailem pro jistotu upozorníme, že se váš očekávaný zážitek blíží. Pak už jenom stačí ukázat u vchodu vstupenku a počkat na začátek události.

Vychutnejte si váš zážitek

Zaposlouchejte se do hudebních rytmů nebo se vžijte do divadelních scén, prostě si váš zážitek užijte! A pamatujte si, že se to celé odehrává i díky vaší podpoře!