Zapojte se

Lístkárna poskytuje snadnou možnost přesunout předprodej vstupenek do online světa díky bezplatné registraci a jednoduchému administračnímu zázemí. Náš portál umožňuje prodávat vstupenky na konkrétní události. Zaregistrujte se na Lístkárně, představte se širokému publiku, naplánujte vystoupení a sdílejte ho na svých sociálních sítích. Není na co čekat!

Přidejte se

Zaregistrujte se

Bez registrace to nepůjde. Je to ale jednoduchý a uživatelsky vstřícný proces. Na svém profilu můžete specifikovat detaily jako jsou například fotky či obchodní účet - zkrátka všechny informace potřebné ke společnému bezproblémovému fungování na naší stránce.

Představte se

Představte svoji událost ve správné kategorii. Umožní tak divákům, aby si vás snadno našli. Nahrajte obrázky, přidejte popis a dolaďte detaily.

Naplánujte událost

Vytvořte novou událost s fotkou a krátkým popisem. Nezapomeňte zmínit i cenu vstupenky a přesné datum a čas konání vaší kulturní akce. Plánujte s dostatečným předstihem, abychom mohli společně zajistit dostatečnou propagaci a přilákat co největší publikum.

Pozvěte své fanoušky

Sdílejte vaši událost! Odkaz na plánovanou akci umístěte na svých sociálních sítích a připomeňte se tak svým fanouškům a přátelům. Počet zakoupených vstupenek si můžete kdykoliv zkontrolovat ve vašem profilu, díky tomu tak budete vždy vědět, kolik lidí se chystá na vaši událost přijít.